Блеона Керети

bleona

Албанская певица. В настоящее время проживает в США, где её прозвали «Албанской Мадонной», имея в виду её очень раскованное поведение на сцене. Пользуется огромным успехом у себя на родине – в Албании,успехом. В её репертуаре песни на четырех языках.
  • Все 3085
  • Фото 2794
  • Видео 291

Ja pra ....keshtu gatuan @ermalmamaqiofficial ..Realisht baby i KE RA PIKES ‼️ Fjala jote ne vesh te Zotit ❤️ #sonte 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥 #xingmeermalin

O ti baby‼️ A je gati per neser - perkthehet kjo foto @ermalmamaqiofficial 🌪 #bleona 🤯

Beverly Hills, California

“Simple” and “Normal” are usually not on my vocabulary... but lately, I agree things should be more simple... you either love me or not.... is that simple :) #homecoming #home #makeupbykipzachary @kipzachary ❤️

Dear “Mr.Wonderful”.... I know Is difficult for you to respect a lover as an autonomous human being, with separate needs, goals and timelines than yours ...is one of the hardest things about a real relationship of equals..... so when you decide to treat me as equal - we might have a shot & you will see that in the end - it was ALL WORTH IT‼️#men #happysinglesday

#mood ....

L'Albereta Relais & Châteaux

Vincerá chi riuscirà a conquistare i nuovi consumatori,da loro viene l’energia! At my favorite place in the whole world @albereta reading an amazing #inspirational interview of @remoruffini on @corriere ♥️. If you want to get educated, inspired, understand fashion bussines and life in general this is a #mustread.💕

Odeon Bistro

Great dinner, great food with old friends that I know since 10 years!!! @andreapanconesi an amazing guy who has revolutionized the way people buy #fashion and their attitude towards it in general !!! @luisaviaroma one of my favorite stores of all times!! Happy birthday dear Rosana ❤️❤️❤️❤️

Florence, Italy

Ky është sqarimi im i fundit për të gjithë injorantët, që nuk kuptojnë, bëjnë sikur nuk kuptojnë, ose më keq akoma nuk duan të kuptojnë. Procesi i ngrirjes së vezëve, është mënyra më efikase për të mos humbur mundësinë e pasjes së një fëmije për të gjitha vajzat që nuk kanë gjetur akoma partnerin ideal dhe që tik-taku i orës biologjike u troket çdo ditë... Fatmirësisht pati mes jush që më kuptuan, mua, qëllimin tim, mesazhin që doja të përcillja dhe më mirë sesa unë ua kthyen ata përgjigjen. Komentet e tyre, ma bënë ta kaloj më lehtë këtë moment. Nuk kam ndërmend t'u sqaroj arsyet dhe të gjithë procesin mjekësor, por përpara se të me gjykoni dhe shfaqni injornacen tuaj haptazi me frustrime prej kafshësh nëpër komente, mundohuni te mendoni dhe për ndjesitë e tjetrit që gjendet në anën tjetër të ekranit... nuk ka asgje me te rendesishme per mua sesa krijimi I nje femije!!!! Eshtë gjëja që dua më shumë, por kurrsesi nuk mund të bëj pakt me jetën time që të lind një fëmijë me një partner që nuk e dua. Turp nuk eshte te ngrish vezet- turp eshte te besh femije me nje njeri qe nuk e do vetem e vetem qe te ngelesh shtatezane!!! Në këtë pikë ndryshojmë ne: ju e bëni, unë JO.

As an independent woman, I’m really proud of the fact that I’ve made my career a priority in my life and even more grateful for technologies that have given women the power to do this. I encourage all ambitious women to freeze their eggs until they find the perfect partner to spend their life with! To all of the beautiful girls out there: You now have the freedom to decide your priorities and make decisions on when to have babies independent of your biological clock! Thank you @guyringler #californiafertilitypartners #eggfreezing #femaleempowerment. Per te gjitha vajzat qe akoma nuk kane gjetur partnerin ideal per te bere nje femi, dhe ora biologjike ben “ tik tak” cdo dite ne mendjen e tyre, kjo eshte procedura e duhur- jo nxitimi te gjejne nje partner patjeter qofte dhe nese nuk eshte babai I duhur per femijen e tyre, thjesht vetem per te bere nje femije.... #femaleempowerment #emancipimiifemrave #loveyourself #mosunixito full video on my Facebook

I’m excited to share my journey of freezing my eggs with you! This procedure has been such an important advancement for women who haven’t found yet their soulmate, or want to make their careers a priority. I’ll be posting updates on the actual procedure tomorrow! @guyringler #californiafertilitypartners #eggfreezing Per te gjitha vajzat qe akoma nuk kane gjetur partnerin ideal per te bere nje femi, dhe ora biologjike ben “ tik tak” cdo dite ne mendjen e tyre, kjo eshte procedura e duhur- jo nxitimi te gjejne nje partner patjeter qofte dhe nese nuk eshte babai I duhur per femijen e tyre, thjesht vetem per te bere nje femije.... #femaleempowerment #emancipimiifemrave #loveyourself #mosunixito

Me fal o baby qe te nxora nga shtepia ne mes te nates 🙈@eraldorexho

Sheraton Tirana Hotel

Mirmengjes #SHQIPERI ❤️ #makeupbykipzachary

Beverly Hills, California

Out w/ baby boy #dashuria @jonnyjdog

Westlake Studios

I have designed my own life, and I am grateful of how well it fits me #breakingthepattern #currentmood

Westlake Studios

MUSIC IS THE MOST POWERFUL FORM OF COMMUNICATION IN THE WORLD! IT BRINGS US ALL TOGETHER.... EVEN RELIGION SEPARATES US - BUT A HIT RECORD UNITES US ACROSS RELIGIOUS BELIEFS, RACE & POLITICS !!! -#Diddy 🙌

Don't ever mistake my silence for ignorance, my calmness for acceptance, and my kindness for weakness... #justsaying #sunday #beverlyhills

Adela...nje engjell... u prehfsh ne paqe 🖤

@KipZachary is the answer to my makeup prayers!! Thx babe for getting me ready for a night out and showing us all how you did it! Go to FB to see the full tutorial 😉 #nobasicbitches

Westlake Studios

I see you @francescoyates @robknox_ 💕

Загрузить больше

Конец