Нур Айсан

eclipsnf

Турецко-немецкая актриса. Российскому зрителю известна по роли Махидевран Султан в сериале «Великолепный век». Во времена замужества была известна как Нур Айсан по фамилии мужа Мурата Айсана.
  • Все 1305
  • Фото 1213
  • Видео 92

Yaşamak;teslim olmadan,boyun eğmeden ,el etek öpmeden yaşamaktır.... Nazım Hikmet

Sahip olabileceğimiz en iyi yetenek iyi niyettir.. Çin Atasözü

Bazı anlar ..... 🥂 @meryemuzerlimeryem @selmaergecofficial

Günaydın..... keyifli sohbet için @aytacakyurtt ve güzel fotoğraflar için @ggulluhan teşekkür ederim 🙏🏻 http://www.sozcu.com.tr/hayatim/magazin-haberleri/kizimla-delicesine-dans-ediyoruz/

Heyyyy kavuştum ❤️ çok teşekkür ederim 👉🏻@sudietuzofficial 🙏🏻 ve tabi ki @rutkayozis

Neeee beni evde mi bırakıyorsun !!!!!!!! Hayırrrrrrrr 😅🐣🍄

En güzel saatler ... 😍

Yoksa siz çekmeceleri eşya koymak için mi kullanıyorsunuz ???

#Repost @kemalhmmcglu ・・・ düşlerinden sevdiğin biri düşünce uyanırsın..

75. Golden Globe En İyi Yabancı Dilde Film Ödülü Fatih Akın’ın “In The Fade “ 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

En huzurlu #tbt ❤️ aylarca ordan indirmedim 😍 sanırım hala indiremiyorum 🙈

Kafalar kafalar 🤪

Waiting for you ...@angiebebek

Şahanesiniz 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 #Repost @dolibom ・・・ #cevaplanmayanmesajlar #sevgilisevgilim #dolunayhikayeleri Sustuğumuz zamanlar var,susup öylece beklediğimiz,çok söyleyesimizin geldiği ama söylemek yerine, bir yumruk yapıp boğazımızda beslediğimiz.Bir cesaret, eline telefonu alıp yazdığın mesajlar var,en kendin olduğun,canının yanmasını,içinin ağıtını ya da taşan aşkını karaladığın.Kimi hiç gönderilmez,kimi ulaşır sahiplerine. Çoğu cevapsız, yollandığı “an”da takılı kalır.Yeni bir sessizliği,yeni bir beklemeyi başlatır.İstersin ki o tıkanan yere bir şiş sokayım hava alsın,lavabo aç dökeyim erisin gitsin,bi bıçak atayım iyice kanasın.Ama yine susar öyle telefonuna bakarsın... Ben dedim ki tüm “cevaplanmayan mesajlara” tıkanıp karardıkları yerde, bir ışık yakmalı.En cesur ve en savaşçı yerimle onları karşıma alıp bir hesaplaşayım:) Hem kendi sesim, hem tüm tıkanmış cevapların sesi olayım....Söylenmemiş söz kalmasın, mesajlar havada sallanmasın diyerek iki kadın kafa kafaya verip başladığımız bu projenin metinlerini ben karalıyorum,videolarını ise sevgili @rahsangulsan çekiyor, kurguluyor, imzalıyor...biz burdan devam edeceğiz,gelenler gelsin...:)

Tebessümle anacağımız iki yürek daha sonsuzluğa gitti.. ölümsüzsünüz kalbimizde .. 🙏🏻

🧚‍♀️

🌺

Her anı ayrı güzel 🙏🏻

Günaydın 🌺

Загрузить больше

Конец