Абдулла Гюль

cbabdullahgul

Турецкий политик, Президент Турции. До этого — премьер-министр Турции, затем 1-й заместитель премьер-министра и министр иностранных дел.
  • Все 187
  • Фото 178
  • Видео 9

11. Cumhurbaşkanımız Sayın Abdullah Gül, Şanlıurfa’da coşkuyla karşılandı.

11. Cumhurbaşkanımız Sayın Abdullah Gül, bugün Uniq İstanbul'da "Kristal Elma 2017" etkinliğini gezdi ve gençlerle sohbet etti. 11. Cumhurbaşkanı Sayın Gül, etkinlikte Şehit Erol Olçok için açılan "Future 29 Erol Olçok Girişimcilik Salonu'na" uğradı ve Erol Olçok'u bir kez daha rahmetle andığını ifade etti. Fotoğraflar: @birol.afsar

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül Oxford High Street'teki yürüyüşünde Osnabrück Üniversitesi İslam Teoloji Enstitüsü’nden Prof. Dr. Merdan Güneş ve öğrencileriyle karşılaştı.Sayın Gül, çoğunluğu Türk öğrencilerden oluşan grupla sohbet etti ve hatıra fotoğrafı çektirdi.

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, mütevelli heyeti üyesi olduğu Oxford İslam Araştırmaları Merkezi'nin bu yılki toplantısı için Oxford'da bulunuyor.

11.Cumhurbaşkanımız Sayın Abdullah Gül'ün Kurban Bayramı Mesajı

11. Cumhurbaşkanımız Sayın Abdullah Gül, 15 Temmuz Şehitler Abidesi'nin açılışına katıldı.

11. Cumhurbaşkanımız Sayın Abdullah Gül, bugün, 15 Temmuz darbe girişiminde hainlerin kurşunlarıyla şehit edilen Erol Olçok ve Abdullah Tayyip Olçok'un mezarlarında yapılan duaya iştirak ettiler.

11.Cumhurbaşkanımız Sayın Abdullah Gül, 15 Temmuz Şehitleri Erol Olçok ve Abdullah Tayyip Olçok'u mezarlarında ziyaret etti ve Kuran okudu.

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün rahmetli Necmettin Erbakan'ın vefatının 6. yıldönümüne ilişkin anma mesajı

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün yeni yıl mesajı.

Hain terör saldırısının ardından Kayseri'ye gelen 11. Cumhurbaşkanı Gül, olay yerine giderek yetkililerden bilgi aldı. 11. Cumhurbaşkanı Gül, ne Kayseri'nin ne de Türkiye'nin teröre boyun eğmeyeceğini söyledi.

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'den Halep'e destek çağrısı.

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile birlikte yurt içinden ve dışından bir çok dostunun iştirakiyle, aynı zamanda bir siyasi tarih müzesi olan Abdullah Gül Müzesi ve Kütüphanesini açtılar.

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Kristal Elma Yaratıcılık Festivali'ni ziyaret etti.

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, bir düşünce kuruluşunun davetlisi olarak iki gündür Fransa’nın başkenti Paris’te bulunuyor. Cumhurbaşkanı Gül, programı bitiminde dünyaca ünlü Louvre Müzesi içinde yeralan “İslam Sanatları ve Eserleri Bölümü’nü” ziyaret etti. Fotoğraf:@mehmet_demirci_

11.Cumhurbaşkanımız Abdullah Gül'ün Kurban Bayramı mesajı. Video: @mehmet_demirci_

11.Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, temelini 3 sene önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte attığı Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün açılış programı öncesinde Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Boğaz'ın üçüncü incisi hakkında sohbet etti. Fotoğraf:@mehmet_demirci_

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, kurucusu olmaktan iftihar ettiği AK Parti'nin 15. yıldönümü anma programına katıldı. Fotoğraf:@mehmet_demirci_

Загрузить больше

Конец