Аня Рубик

anja_rubik

Польская топ-модель. В настоящее время живёт в Нью-Йорке. Аня занимает 18 место в списке самых высокооплачиваемых моделей. В 2009—2011 и 2014 годах принимала участие в показах Victoria’s Secret.
  • Все 2232
  • Фото 2172
  • Видео 60

Konstytucja = constitution TY = you JA = me

Piece I wrote together with Antek and Natalia on the current situation in Poland . Online now on huffpost.com Link in bio !

Women shout VETO! Without an independent court there is no nope for women’s rights. Lets not forget that the attempt to make abortion illegal under all circumstances including rape is still on the table as well as the obligatory prescription for the morning-after pill, despite the average cue to a gynecologist extending 3 months. W ustawie, która jest zamachem na niezawisłość sądów pojawił się zapis o tym, że nie tylko litera prawa, ale wartości moralne uznawane przez sędziów mają decydować o losach oskarżonych. W sytuacji, gdy kadrę miałby mianować minister i posłowie partii rządzącej, nie ma widoków na respektowanie obowiązującej ustawy o planowaniu rodziny. Bez niezaleznych sadow nie ma mowy o realizowaniu praw kobiet. #veto #3xveto #wolnesądy #dziewuchydziewuchom @dziewuchy_dziewuchom

Poland

Manifestations all around Poland in solidarity trying to protect their constitutional law ! #veto #3xveto #wolnesądy

Berlin, Germany

Demonstracja solidarności w Berlinie ! RÓWNOŚĆ WOLNOŚĆ DEMOKRACJA! #wolnesądy EQUALITY FREEDOM DEMOCRACY!!! In solidarity with Poland in Berlin

Poland out on the streets peacfly demonstrating their disapproval of the attack on the country's constitutional freedom. All this is being ignored by the president who is on vacation enjoying the sun. So disrespectful! #poland

Berlin, Germany

Spotykajmy sie dzisiaj ! 21 Lipca 2017 godz.21 Przed placem budowy Ambasady RP Unter den Linden 70-72 Berlin ze świecami bez emblematów partyjnych. Jestem dzisiaj w Berlinie stad drodzy Berlińczycy, zapewne dotarły do Was niepokojące wieści z Polski. Rząd PiS, wbrew Konstytucji, przeprowadził właśnie przed Sejm projekty trzech ustaw, które oddadzą polskie sądownictwo pod całkowitą polityczną kontrolę partii rządzącej, a konkretnie jej autorytarnego lidera, Jarosława Kaczyńskiego. Jego osobiste intencje są jasne. Wyraził je, zwracając się w czasie wtorkowego nocnego posiedzenia Sejmu z trybuny sejmowej w kierunku parlamentarnej opozycji z oskarżeniem o zamordowanie jego brata bliźniaka w czasie katastrofy samolotowej w Smoleńsku w 2010 roku. Obecnie nic już nie stoi na drodze do realizacji jego szaleńczej wendetty. Polska stacza się w ramiona skrajnie prawicowego, nacjonalistycznego i autorytarnego reżimu. Oznacza to, że w Polsce, jednym z krajów Unii Europejskiej, prawa słabszych oraz mniejszości nie będą już chronione. Każdy, kto stanie na drodze klerykalnego, agresywnego reżimu, będzie w tym starciu bez szans. To straszna wiadomość dla milionów polskich kobiet, a także mniejszości seksualnych, religijnych czy narodowych. To zamach na polską kulturę i wolne media. To zabicie wolności w narodzie, który tak wiele poświęcił, by ją odzyskać. Polacy nie przyglądają się biernie temu zamachowi stanu. W ostatnich dniach masowo wychodzą na ulice miast i miasteczek w pokojowym proteście przeciwko odebraniu im konstytucyjnych wolności. Zapraszam Was wszystkich na wiec solidarności z Polską. Berlin - miasto tak doświadczone przez totalitaryzm, globalny symbol wolności, nasz najbliższy sąsiad - już wielokrotnie okazywał Polakom swoją solidarność w trudnych czasach. I tym razem liczymy na Waszą obecność i wsparcie. Przynieście ze sobą świece. Zapalimy je jako uniwersalny znak sprawiedliwości i odwagi. Nasza manifestacja organizowana jest przez różne środowiska polityczne i społeczne, ale odbywa się ponad podziałami, bez politycznych emblematów.

Venezia, Italia

Unreal Venice !

Il Giardini, Venice Biennale

Xavier introduced me today to Dawn💥 here we are , in her temporary studio at the Venice Biennale. In full exploration mode.

I got to hang out with this big girl while shooting the Animal issue for Vogue Paris. Dogs give so much good energy! Missing my Charlie.

The Polish President is about to sign a bill that will make him the law!!! This will undermine democracy! W dniu 2 kwietnia 1997 roku ustanowiliśmy konstytucję jako najwyższe prawo Rzeczypospolitej Polskiej (art. 8 ust. 1). Ustanowiliśmy ją my – Naród Polski, wszyscy obywatele Rzeczypospolitej. Uczyniliśmy to w referendum, przyjmując, że Rzeczpospolita Polska jest dobrem wspólnym wszystkich (!) obywateli (art. 1), zarówno wierzących w Boga, jak i niepodzielających tej wiary. Zrobiliśmy to w trosce o byt i przyszłość naszej Ojczyzny, odzyskawszy w 1989 roku możliwość suwerennego i demokratycznego stanowienia o jej losie. Czemu teraz pozwalamy by Nam to odebrano????

That is where I am the happiest, in the water. Counting days till I am back in the Mediterranean Sea.

Polaroid by Chris Colls

Best moments.

The big blue. Zdjęcie z materiału okładkowego Vivy, która wychodzi juz w tym tygodniu!🌊

How epic? A whale chilling with dolphins.. in a few years if we don't change our ways they won't be around anymore. Repost from @discoversharks " Video by @jaimenhudson @sharkaddicts2

France

Early train ride with @ezrapetronio and @selfservicemagazine for a very exciting project.

Paris, France

Attending the Vogue Paris foundation dinner with @ysl

Paris, France

Earlier today @studio_montmartre #polaroid

Загрузить больше

Конец